• Strona główna
  • Gabinet
  • Zespół
  • Usługi
  • Duchowość
  • Foto
  • Kontakt
  • Godziny rejestracji telefonicznej

    W związku z dużą ilością telefonów wykonywanych do gabinetu wprowadzamy zasady funkcjonowania dyżurów telefonicznych sekretariatu gabinetu. W podanych godzinach będzie można zadzwonić i umówić się na wizytę lub też zasięgnąć informacji.

    Zabieg ten podyktowany jest naszą troską o jakość kontaktu i szacunkiem dla Klientów.

    tel. 601 82 99 70

    Godziny rejestracji telefonicznej:

    wtorki 8.00 - 10.00

    czwartki 16.00 - 18.00

    W tych godzinach osoba dyżurna będzie pod telefonem. Do 5 dni będziemy też starać się oddzwaniać na telefony wykonane o innej porze (nieodebrane).

    Zachęcamy też do korzystania z drogi mailowej.

    Rejestracja i informacje mailowe:

    e-mail: gabinet@ducinaltum.wroclaw.pl

    s. Władysława

    s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl

    Jadwiga Juros

    jadwiga@ducinaltum.wroclaw.pl

    Agnieszka Zaborowska

    agnieszka@ducinaltum.wroclaw.pl

    Katarzyna Juros

    katarzyna@ducinaltum.wroclaw.pl

    s. Deodata

    s.deodata@ducinaltum.wroclaw.pl

    Barbara Wójcik

    barbaraw@ducinaltum.wroclaw.pl

     

    Serdecznie zapraszamy też do zaglądania na stronę www.ducinaltum.wroclaw.pl i do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco z nowościami w gabinecie.

    Pozdrawiamy serdecznie!

    Zespół Duc in altum