• Strona główna
 • Gabinet
 • Zespół
 • Usługi
 • Duchowość
 • Foto
 • Kontakt
 • Współpracownicy

  Nasz gabinet współpracuje na stałe z wykwalifikowanymi trenerami i terapeutami uzależnień. Osoby te prowadzą u nas zajęcia w wybranych cyklach i grupach lub też organizują pojedyńcze warsztaty otwarte dla wszystkich.

  Katarzyna Juros - psycholog, trener w trakcie certyfikacji

  tel. 600 910 046; katarzyna@ducinaltum.wroclaw.pl

  Ukończyłam psychologię o specjalizacji: psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii oraz nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. 

  Zajmuję się diagnozą psychologiczną, poradnictwem psychologicznym, prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące zagadnień związanych z rozwojem osobistym. Aktualnie podejmuję naukę w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku „Intra” w Warszawie, przygotowującą do uzyskania certyfikatu trenera umiejętności psychospołecznych.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłam w ośrodku adopcyjnym. Tam zajmowałam się diagnozą małżeństw przygotowujących się do roli rodziców adopcyjnych. Pracowałam także w gimnazjum, gdzie wsparciem psychologicznym obejmowałam uczniów, ich opiekunów oraz nauczycieli. Prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne dla młodzieży gimnazjów i szkoły podstawowej z terenu województwa opolskiego. 

   

  s. Deodata Beata Stasiak - trener w trakcie certyfikacji

  tel. 662 928 042; s.deodata@ducinaltum.wroclaw.pl

  Jestem siostrą niepokalanką, teologiem, absolwentką Instytutu Teologicznego w Tarnowie i Instytutu Studiów nad Rodziną w Łomiankach, nauczycielem i wychowawcą z wieloletnim stażem. W styczniu 2015 roku ukończyłam Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w warszawskim ośrodku INTRA. Odtąd pracuję jako trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Zajęcia, które prowadzę przeznaczone są dla ludzi dorosłych (świeckich i konsekrowanych). Służą pogłębianiu samoświadomości, nabywaniu lub udoskonalaniu różnych umiejętności społecznych takich jak np. rozwijanie kontaktu ze sferą swoich emocji i myśli, usprawnianie procesu komunikacji i budowania relacji międzyludzkich, obrona i poszanowanie granic, kształtowanie nowych postaw wobec zmiany czy rozwiązywania konfliktów itp. Prowadzę zajęcia dla grup zorganizowanych, ale także tzw. grup otwartych.