Grupa rozwojowa 2012

W dniach 20-22. 09. 2013 r. w Oleśnicy odbyły się warsztaty dla I grupy rozwojowej na temat "O dawaniu i braniu, czyli poczuciu własnej wartości". Przyjęły nas gościnnie Siostry Felicjanki!

Po kliknięciu w ikonkę zdjęcia otworzy się strona z galerią.

Oleśnica

 

W okresie od marca do czerwca 2012 r. na cotygodniowych zajęciach w gabinecie Duc in altum spotykała się grupa rozwojowa licząca 11 sióstr. Każda siostra pochodziła z innego Zgromadzenia. Grupa była zróżnicowana pod względem wieku, stażu zakonnego i podejmowanych zadań w rodzinie zakonnej. Przyświecał nam wspólny cel: rozwijać się na chwałę Bożą i ku pożytkowi ludzi.

Oj, podziało się nam...

Oprócz cotygodniowych spotkań grupa przeżyła wyjazdowe warsztaty na temat "Rady ewngeliczne ubóstwa, czystości i posłuszeństwa". Warsztat miał miejsce w czerwcu, w gościnnym domu Sióstr Józefitek w  Polanicy Zdroju.

24. lutego 2013 r. odbyło się spotkanie grupy rozwojowej. Siostry zjechały się z różnych placówek, aby ucieszyć się spotkaniem, podzielić doświadczeniem wiary, porozmawiać o owocach ubiegłorocznej pracy. Grupa skończyła zajęcia w czerwcu ub. r., ale żywe relacje wciąż trwają...

Spotkanie rozpoczęło się Gorzkimi Żalami w kościele dominikanów. Potem był czas na spotkanie w grupie i rundkę co u nas słychać :)

Brakowało tylko s. Darii, która pracuje w Rosji, ale w sercu ją miałyśmy!