Moje Siostry Józefitki

W moim Zgromadzeniu prowadzę warsztaty od 2002 roku, ale nie robiłyśmy zdjęć, gdyż zajmowały nas znacznie bardziej absorbujące sprawy... Przedstawiam tu zdjęcia aktualne i troszkę z przeszłości.

Po kliknięciu w ikonkę zdjęcia otworzy się strona z galerią.

Na przełomie maja i czerwca 2014 r. odbyły się warsztaty rozwojowe w Ścisłym Junioracie na Radnej Górze. Wzięło w nich udział 10 sióstr juniorystek z obu Prowincji i z Delegatury Ukraińskiej.

Warsztaty w Ścisłym Junioracie 2014

 

 

 

Sierpień 2013 to czas formacji na Radnej Górze dla sióstr świętujących srebrny jubileusz ślubów zakonnych. Dla tej trzynastoosobowej grupy odbyły się warsztaty o radach ewangelicznych.

Warsztat dla srebrnych Jubilatek 2013

 

 

 

W lipcu 2013 roku na Radnej Górze miały miejsce warsztaty dla sióstr odbywających formację w Tercjacie (5 lat po ślubach wieczystych). Warsztat dotyczył przeżywania kobiecości w życiu konsekrowanym.

Warsztaty w tercjacie 2013

 

 

 

Znalazłam też zdjęcia z Postulatu w Krakowie z 2008 roku. Miałyśmy warsztaty komunikacji, a teraz  te siostry są dostojnymi juniorystkami!

Postulat2008

 

 

 

Wyjątkowo w 2005 roku zrobiłyśmy w Nowicjacie trochę zdjęć. To już historia... Dziś większość z tych nowicjuszek złożyła już wieczystą profesję. Najpierw odbyły się warsztaty o dawaniu i braniu, czyli poczuciu własnej wartości dla sióstr z pierwszego roku. Po powrocie z praktyk apostolskich miały warsztaty starszaki. O ile dobrze pamiętam, zajęcia dotyczyły kryzysów.

Warsztaty w Nowicjacie 2005