Trening terapeutyczny "W Jego ranach jest nasze zdrowie" - styczeń/luty 2022

Zapraszamy na tygodniowy zjazd o charakterze terapeutyczno-rozwojowym, przeznaczony dla osób, których trudne doświadczenia z przeszłości utrudniają aktualne życie. Mogą to być osoby, które wzrastały w rodzinie z problemem alkoholowym (DDA) lub doświadczały przemocy i zaniedbania (DDD), a także osoby z innymi problemami.

Trening terapeutyczny to krótkoterminowa intensywna psychoterapia, skoncentrowana na pogłębionym doświadczaniu kontaktu ze sobą i otoczeniem. Celem jest zwiększenie poczucia wewnętrznej spójności i samoakceptacji, a w konsekwencji życie w większej zgodzie ze sobą oraz bardziej przejrzystych relacjach z ludźmi.

Uczestnicy zjazdu będą mieli okazję porządkować relacje z ważnymi osobami z przeszłości, rozpoznać wzorce rodzinne, głębiej rozumieć siebie: zwłaszcza swoje emocje, potrzeby, wartości, motywy zachowania, sposób myślenia o sobie, innych, świecie, odszukiwać swoje zasoby, uczyć się autentyczności, umocnić się na drodze powołania.

W czasie zjazdu odbywać się będą zajęcia w grupie (max. do 12 osób).

W programie uwzględniamy czas na Eucharystię i modlitwę. Przewidujemy spotkania ze Słowem Bożym i ikoną.

Kiedy: 30 stycznia - 4 luty 2022r. Zaczynamy o godz. 15.30. Kończymy po Eucharystii i obiedzie ok. 13.00. Bardzo ważne jest punktualne przybycie i obecność do końca zajęć.

Gdzie: Dom zakonny Sióstr Św. Józefa ul Kościelna 2, Polanica Zdrój

Dojazd: Autobusem w kierunku Kudowy Zdroju, pociągiem lub samochodem.

Osoby prowadzące: s. Władysława Krasiczyńska

Koszt: zakwaterowanie, wyżywienie: 420 zł;  opłata za zajęcia 1200 zł. Razem 1620 zł.

Zgłoszenia: s.wladyslawa@ducinaltum.wroclaw.pl lub przez formularz zgłoszeniowy