Warsztaty dla Sióstr Elżbietanek

W styczniu 2016 r. odbyły się kolejne warsztaty dla Junioratu Sióstr Elżbietanek.


Tradycyjnie pod koniec stycznia 2015 r.  Siostry Elżbietanki (juniorat i nie tylko) miały kolejny warsztat o radach ewangelicznych. Tym razem tematem zajęć była ewangeliczna rada czystości.

Ewangeliczna Rada Czystości 2015


 

Ostatni weekend stycznia 2014 r. to czas warsztatów dla Sióstr Elżbietanek we Wrocławiu. W warsztatcie o ewangelicznej radzie posłuszeństwa wzięło udział osiem sióstr juniorystek. Poniżej filmik przedstawiający taniec posłuszeństwa, zaaranżowany przez grupę warsztatową...

 

...a także filmik ze zdjęciami z warsztatu.

Tutaj można obejrzeć zdjęcia.

 


W lipcu 2013 roku odbyły się warsztaty (60 godzin) prowadzone przez s. Władysławę na temat rad ewangelicznych "Czystość, ubóstwo, posłuszeństwo" dla sióstr przygotowujących się we Wrocławiu do złożenia wieczystej profesji. W warsztatach wzięły udział siostry z czterech prowincji: Wrocławskiej, Katowickiej, Toruńskiej i Poznańskiej.

Warsztat "Czystość, ubóstwo, posłuszeństwo" - Siostry Elżbietanki

 


W styczniu 2013 r. we Wrocławiu odbyły się warsztaty dla młodzieży zakonnej Sióstr Elżbietanek na temat: „Ewangeliczna rada ubóstwa – wyzwanie do rozwoju”. W warsztatach wzięło udział osiem sióstr z terenu Prowincji Wrocławskiej.

Po kliknięciu w ikonkę zdjęcia otworzy się strona z galerią.

„Ewangeliczna rada ubóstwa – wyzwanie do rozwoju” - Siostry Elżbietanki

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sióstr Elżbietanek.